Paaskienen en SVO Pubquiz!

In de komende maand worden er 2 activiteiten georganiseerd in ons clubhuis. Zowel het paaskienen als de pubquiz zijn terug van weggeweest!

 

Paaskienen

2 jaar lang niet mogen kienen in Huize Unicum.. Gelukkig zijn we er weer! Volgende week vrijdag 8 april kunnen we weer met z’n allen paaskienen in ons Huize Unicum. De SOC heeft de prijzen opgespaard in de afgelopen 2 jaar, dus er zijn fantastische prijzen te winnen! De avond start om 20:30 uur. We hopen vele leden te mogen ontmoeten!

 

SVO Pubquiz

Helaas gingen de 2 vorige edities niet door, maar op donderdag 14 april wordt de eerste editie van de pubquiz van seizoen 2021/2022 georganiseerd. Een avond vol vragen over vanalles en nog wat. Ook hier zijn mooie prijzen te winnen! We ontmoeten je graag na de training, aanvang 21:30 in Huize Unicum! Meer info op https://www.svovenlo.nl/pubquiz