Ger Heijligers wint pubquiz!

De laatste pubquiz van het seizoen 2022/23 is gewonnen door Ger Heijligers! Nadat de training was afgelopen was iedereen zich snel gaan voorbereiden voor de pubquiz. Voor de laatste keer dit seizoen was de cadeaubon gesponsord door Cafetaria van Lier te winnen!

Lang ging het deze keer gelijk op, vooral na de eerste ronde zat alles nog dicht bij elkaar. Van de actualiteiten wist iedereen veel! Hierna volgde de ronde geschiedenis waar sommige wat meer moeite mee hadden, maar dat werd dan weer in de ronde 3 (ICT) recht getrokken. Het kwam dus allemaal aan op de laatste ronde. Deze ronde met vragen over kunst & literatuur werd door niemand foutloos gemaakt.

Uiteindelijk wist Ger Heijligers in deze ronde 6/7 punten te scoren, wat genoeg was voor de overwinning! Met 26 punten was hij de beste deze avond. Hij werd gevolgd door Steve Janssen en Nico Slavenburg, die beide 24 punten wiste te behalen! Ook Gary van der Steur en Hay Bos wisten de top 5 te halen, beide deelnemers behaalde 23 punten.