Commissie verbetering arbitrage op pad!

In de afgelopen maand zijn verschillende commissieleden vanuit de CVA naar verenigingen toe geweest om de spelregelkennis op te frissen. De clubscheidsrechters van vv Helden, vv Kessel en vv Baarlo hebben op één of meerdere avonden uitleg gekregen over de nieuwe spelregels. Op deze leuke, interactieve avonden (op 1,5 meter) hebben we onze vereniging weer op een goede manier kunnen vertegenwoordigen. Het is goed om te merken dat verschillende verenigingen ons weten te vinden voor zo’n avonden. Ook in ons clubhuis is er een presentatie geweest over de nieuwe spelregels. In een half uurtje zijn alle spelregelwijzigingen aan bod gekomen. Zo zijn een heleboel mensen weer op de hoogte geraakt van de nieuwe spelregels. Op naar vele foutloze wedstrijden dit seizoen!

 

Bron foto’s: https://www.facebook.com/voetbalvereniging.kessel