Wim Peijnenburg: Scheidsrechter van Verdienste

De jaarlijkse algemene ledenvergadering barstte dit jaar van de verrassingen en mooie momenten! De eerste verrassing van de avond was voor niemand minder dan Wim Peijnenburg. Na maar liefst 49 jaar trouwe dienst, besloot hij zijn fluit neer te leggen. Hoewel zijn geest nog wil doorgaan, heeft zijn lichaam de laatste tijd steeds meer moeite. Het is dan ook een bitterzoet afscheid voor Wim, die zijn geliefde hobby helaas moet gaan beëindigen. Koos Aben, afgevaardigde van de KNVB, stond klaar om Wim in het zonnetje te zetten voor zijn onschatbare bijdrage aan de voetbalwereld.
Te midden van zijn in grote getalen opgekomen trotste familie ontving Wim de eervolle onderscheiding: Scheidsrechter van Verdienste. Een moment om trots op  te zijn! Van harte gefeliciteerd, Wim!