Voorbereiding DK Spelregels van start!

De spelregelteams van de Scheidsrechtersvereniging Venlo en Omstreken (SVO) startten afgelopen week met hun voorbereiding op het COVS DK Spelregels 2024. Zo is het team optimaal voorbereid op het DK van vrijdag 12 april. De training vond plaats in Huize Unicum. De deelnemers voerden interessante discussies over de kleine lettertjes uit het spelregelboek. Dit gebeurde aan de hand van de verschillende ronden uit het kampioenschap. Zo kwamen er onder andere schriftelijke vragen, beeldvragen en quizvragen voorbij.

Komende woensdag (27 maart) vindt de volgende training plaats. Ook op woensdag 10 april* oefent het spelregelteam. De aanvangstijd is steeds 19:30 uur. Geïnteresseerden zijn van harte welkom. Dus wil je ook weten hoe het spelregelteam traint? Of wil je graag meer weten over de spelregels? Kom dan gerust naar de training. De koffie en thee staan voor je klaar.

* Let op: deze datum is gewijzigd van 3 naar 10 april.