VIRTUELE DONDERDAG

Je zult het vast herkennen, op donderdagochtend denk je al: “Vanaovend gaon ik nao d’n Berg”. Helaas gaat dat op dit moment niet. Wegens het Covid-19 virus zijn helaas alle activiteiten afgelast.

Tot 20 mei blijven we zoveel mogelijk binnen en blijft ons clubhuis gesloten. Er worden echter tal van activiteiten opgestart om toch betrokken te blijven bij de vereniging. Een voorbeeld daarvan is de spelregelwedstrijd van afgelopen donderdag en de pubquiz van vrijdag 8 mei. Zo blijven we toch op de hoogte van elkaar’s wel en wee…

Het is weer virtuele donderdag! De digitale verenigingsavond… Huize Unicum, maar dan digitaal…

20:00 uur - TRAINEN

Goed dat je weer naar het virtuele Huize Unicum bent gekomen. Je gaat vanavond aan de slag met een trainingssessie van ongeveer een uur. Deze training draagt bij aan een verbetering van je sprintsnelheid en verhoogt je weerstand tegen vermoeidheid. Trek je sportiefste outfit uit de kast, trek een goed paar hardloopschoenen aan en doe je horloge om. Hier gaan we!

 • Doe een eigen warming-up van ongeveer 10 minuten.
 • Deze training bestaat uit vier blokken van 12 minuten. Telkens ben je 10 minuten aan het werk (joggen) en rust je 2 minuten uit (wandelen). Aan de start van iedere minuut zet je een paar seconden stevig aan, zodat je zo’n 10 à 15 meter maximaal sprint. Ga daarna weer door met joggen. Dit patroon herhaal je 10 keer (en dus 10 minuten lang). Na 10 minuten afwisselend sprinten en joggen, mag je twee minuten uitrusten door te wandelen. Onderstaand is deze cyclus schematisch weergegeven. Dit schema herhaal je vier keer (in totaal dus 48 minuten).
 • Wil je minder uitdaging?
  (1) Herhaal het bovenstaande schema twee of drie keer (in plaats van vier keer).
  (2) Verlaag je jogtempo.
 • Wil je meer uitdaging?
  (1) Intensiveer je sprints door niet 10 à 15, maar 20 à 25 meter te sprinten.
  (2) Wandel niet 2 minuten, maar 1 minuut.
  (3) Verhoog je jogtempo.
 • Doe een eigen cooling-down van ongeveer 5 minuten.

Chapeau, je hebt het geflikt! Tijd voor een verfrissende douche.

21:30 UUR - SPELREGELTRAINING

Heb jij dit keer alle vragen goed? Laat het weten in de reactie!

Succes met de spelregelvragen van deze week!

22:00 uur - DE DERDE HELFT

En, hoe voelt dat? Zowel aan je conditie als aan je spelregelkennis gewerkt. Dat is dubbele winst! Vergeet daarom niet om volgende week weer terug te keren naar ons virtuele Huize Unicum voor een nieuwe Virtuele Donderdag. Zorg ervoor dat je goed gehydrateerd en voldoende gevoed blijft. Met andere woorden: snacken mag. Je hebt het verdiend! Doe je voetjes omhoog en geniet van de rust. Fijne avond!

23:00 UUR - EINDE AVOND

Heb jij nog foto’s ter bewijsvoering van jouw deelname aan Virtuele Donderdag? We zien ze graag tegemoet!