Update: nieuwe afleveringen ‘Man in the Middle’

Update! Inmiddels staan ook aflevering 2 en 3 online. Heb jij ze al gezien?

De Europese voetbalbond UEFA presenteert een vierdelige documentaire over internationale scheidsrechters in de Champions League: Man in the Middle . De eerste aflevering, die zo’n vijftig minuten duurt, is vandaag beschikbaar gesteld via de website van de UEFA. De overige afleveringen komen de komende drie maandagen online te staan. In deze documentaireserie worden unieke videobeelden getoond, vaak in combinatie met de headsetcommunicatie van de scheidsrechter, diens assistenten en de videoscheidsrechter. Ook de Nederlandse toparbiters Björn Kuipers en Danny Makkelie komen in deze documentaire aan zet. Een absolute aanrader dus!

Kijk aflevering 1 via deze link.
Kijk aflevering 2 via deze link.
Kijk aflevering 3 via deze link.

Let op: geïnteresseerden dienen eerst een account aan te maken op de UEFA-website alvorens zij de videos kunnen zien. Dit is zo gepiept en wijst voor zich. Mocht het je niet lukken, neem dan contact op met Steve Janssen (steve.janssen@svovenlo.nl).