Cursus ‘Inzichten voor moderne scheidsrechters’

Volgende week biedt sportkoepel NOC*NSF een gratis cursus aan voor scheidsrechters. De zogenaamde ‘Vier Inzichten’-workshop maakt de scheidsrechter bewust van een andere kijk op de arbitrage. Door de aangeboden mogelijkheden wordt een verandering in gedrag in gang gezet, waardoor een positief effect op de relatie scheidsrechter en spelers/coaches wordt gerealiseerd.

De scholing bestaat uit een online module en twee contactbijeenkomsten. Deelnemers starten met de online module en als vervolg nemen zij deel aan de bijeenkomsten. Tussen de twee bijeenkomsten door krijgen zij een huiswerkopdracht.  Hiermee wordt een verhoogd leerrendement beoogd. Door docenten voor de bijscholing te informeren over de voorkennis en de leerwensen van de cursisten is de docent nóg beter in staat maatwerk te verrichten. Ook dit kan de leeropbrengst verhogen.

Wil je meer weten? Kijk op: https://sportopleidingen.nl/sportopleidingen/609-4-inzichten-voor-de-moderne-scheidsrechter.

 

Wil je je aanmelden voor de bijeenkomst op maandag 7 december? Klik hier.

Wil je je aanmelden voor de bijeenkomst op dinsdag 8 december? Klik hier.