Thema openingsavond bekend!

Vrijdag 31 augustus zal er een wederom een feesttent herrijzen bij Huize Unicum, want de jaarlijkse openingsavond staat weer op het programma. Zoals altijd zullen op deze avond de jubilarissen en de promovendi in het zonnetje gezet worden. Speciale aandacht is er voor Theo Krijn, hij wordt gehuldigd omdat hij al 50 jaar (!) lid is van de SVO. Een prestatie van formaat! Onder het genot van een hapje en een drankje met daarbij een swingend muziekje, zullen we dit vieren.

 

Vanaf 20:00 uur is de feesttent geopend en staat het eten in de vorm van tapas klaar. Het thema van de avond is Rot-Weiss. Weten wat dat precies inhoudt? Kom de 31ste naar feesttent Unicum en kom erachter! Aanmelding kan zoals elk jaar bij Hay Bos via de welbekende kanalen (wel voor 27 augustus).