Jeu de Boules kampioenschap 2018 nadert zijn ontknoping…

De zomer van 2018 zal in ons geheugen blijven als de zomer waar bij Zuid-Franse temperaturen onder de zacht ruisende bomen van de SVO-tuin (soms letterlijk) verhit strijd geleverd werd om de grote “pétanque-trofee”. De publieke belangstelling was soms zo groot dat overwogen wordt komend seizoen entree te heffen. Komende weken vinden de laatste wedstrijden plaats die meetellen voor het klassement. Op donderdag 23 augustus vindt dan de grote finale plaats waar de vier beste spelers nog een keer de degens kruisen om de titel “Jeu de Boules winnaar 2018”. Daarna mag er rustig nog verder gegooid worden, maar zonder leiding of klassement. Op dit moment spitst de strijd zich toe tussen lijstaanvoerder Carlo Jacobs, erg dicht gevolgd door Ben van Baal, Jan Vermeer, Hay Bos en nog enkele anderen. Spannende maand augustus dus!