Kerstkienen 2017, een geslaagde avond!

Afgelopen vrijdag, 15 december was het tijd voor het jaarlijkse avondje Kerstkienen.
De SOC had dit jaar weer alles uit de kast gehaald om de prachtigste prijzen te verzorgen. Groente- en bierpakketten, chocolade, wild- en saunabonnen en de hoofdprijs, een Kärcher raamreiniger zijn slechts enkele voorbeelden waar de maar liefst 56 deelnemers om zouden strijden. Om iets na 20.30 uur werd door spreekstalmeester Nico Slavenburg het eerste nummertje omgeroepen wat het startsein was voor een gezellige avond vol strijd, gelach en plezier, waarbij uiteraard het natje en droogje niet ontbrak.
Naast de gebruikelijke reguliere en hoofdronde werden er nog enkele extra rondes gespeeld, waaronder een ronde met een volledig verzorgd ontbijt voor 4 personen op een locatie naar keuze.
Deze prijs werd na een spannende ronde gewonnen door Liza Wilders, waar Daphne Vermeulen er met de hoofdprijs vandoor ging.

Al met al een zeer gezellige avond, waarbij de SOC het wederom voor elkaar heeft gekregen dat iedereen met een prijsje huiswaarts keerde.