Kerst Kienen 2023

Op vrijdag 15 december verzamelden zich zo’n 40 personen in Huize Unicum om mee te doen aan het kerst kienen. De hele avond verliep in grote gezelligheid en de vele prijzen vonden een weg naar de gelukkigen die een kaart vol hadden en blij: “Kien!” hadden geroepen. De over-serieuze stilte, die gebruikelijk is bij dit soort avonden, was niet te vinden. Door haperingen van de geluidsinstallatie werd het soms zelfs licht-chaotisch, wat wel weer lachende gezichten opleverde. Toevallig was het ook foute kerst truiendag, en de oproep om daaraan mee te doen werd beantwoord door 6 mensen. Volgend jaar zullen er zeker meerdere leden meedoen. De winnaars van deze editie waren Nico Slavenburg en Hay Bos.
Vlak voor de pauze werd de meeste aandacht getrokken door de huldiging van Nico Slavenburg die 50 jaar lid is van de SVO. Hij werd gehuldigd door de voorzitter. In zijn dankwoord richtte Nico zich tot de aanwezigen en zei dat het kwam door de SVO in totaliteit, de gezellige trainingsavonden en de vele contacten die daaraan vast zaten en zitten, dat hij op deze avond hier dus stond.
Al met al een leuke en onvergetelijke avond!