Goede Vrijdag, Goede Spelregels

Afgelopen vrijdag zou het districtskampioenschap spelregels hebben plaatsgevonden.. Dit heeft echter niet plaatsgevonden in verband met de coronacrisis. Om ons spelregelteam toch op niveau te testen, organiseren we Goede Vrijdag, Goede Spelregels!

 

Tijdens Goede Vrijdag, Goede Spelregels nemen we de opbouw van een districtskampioenschap spelregels als leidraad om de deelnemers te testen. De vragen zullen zoveel als mogelijk op niveau van een districtskampioenschap zijn. We maken gebruik van jitsi.org en Socrative om de vragen aan de deelnemers te presenteren.

 

De digitale avond begint aanstaande vrijdag 10 april om 19:30 uur en zal tot ongeveer 21:30 uur duren. Iedereen die lid is van onze vereniging mag meedoen, om erachter te komen hoe goed het is gesteld met zijn/haar spelregelkennis. Aanmelding is vereist en kan door een e-mail te sturen naar spelregels@svovenlo.nl.