Einde jeu de boules competitie in zicht!

In een ouderwets Hollandse zomer wordt ons jeu de boules toernooi ook dit jaar weer gespeeld. Sinds kort op een prachtige nieuwe toplaag die we aan Huub Lankreijer te danken hebben. Dankzij zijn positieve instelling en superieur technisch vernuft profiteren we nu van een mooie gladde baan. Huub hartelijk bedankt! Hierdoor is het nu ook gemakkelijk de schapen van de bokken te scheiden!

Afgelopen donderdag hebben de vele toeschouwers kunnen genieten van een technisch hoogstaande partij tussen Wim Peijnenburg en Ben van Baal, die door eerstgenoemde nipt gewonnen werd. Maar wat een fraaie combinatie van techniek en tactiek van beide kanten!
In het klassement is een brede kopgroep met o.a. Koen Lenssen, Jan Vermeer en Ben van Baal nog steeds in de race voor de felbegeerde titel.
Begin september zal naar de verwachting bekend zijn wie deze dit jaar opeist.

Nadere info volgt.