Venlo weer landelijk kampioen!

Vandaag (zaterdag 18 januari 2020) is Scheidsrechtersvereniging Venlo e.o. Nederlands kampioen zaalvoetballen geworden tijdens een onderling toernooi tussen de landelijke scheidsrechtersverenigingen. Het team was versterkt met enkele spelers van collegavereniging Helmond. Een bijzondere prestatie; zeker we nu zelf het toernooi georganiseerd hebben.

Venlo wist in de finale in de Piushal te Panningen  Boxmeer-Cuijk te verslaan met 2-0. Alkmaar werd derde en COVS De Mijnstreek wist de fairplayprijs te bemachtigen. De vereniging kan terugzien op een bijzonder geslaagd toernooi; sfeervol, goed georganiseerd, een mooie tombola, prima arbitrage en veel sportiviteit.

De einduitslag:

  1. Venlo e.o.
  2. Boxmeer-Cuijk
  3. Alkmaar
  4. Deventer
  5. Zeeuws-Vlaanderen
  6. Amsterdam
  7. De Mijnstreek
  8. Drachten