SVO Jeu de Boules toernooi 2019 zeer geslaagd!

De finale van dit evenement vond op donderdag 22 augustus plaats, onder wel zeer ideale omstandigheden. Mediterrane temperaturen, Franse muziek en eten, waarvoor nog eens hartelijk dank aan Huub en Marij, die dit weer piekfijn verzorgden.


Toen het talrijke publiek om half acht had plaatsgenomen kon het spits worden afgebeten door onze finalisten. Het werd een spannende strijd, waarin Jan het nog lastig kreeg tegen Huub. Toch wist hij door zijn koelbloedigheid een 10-1 achterstand nog om te buigen in zijn voordeel en werd zodoende meer dan verdiend toernooiwinnaar. Hij zal dus 30 augustus a.s. door onze voorzitter worden gehuldigd en de grote Jeu de Boules trofee 2019 in ontvangst nemen. Rest nog een compliment en dankwoord aan alle deelnemers die dit jaar prima begrepen hadden dat een gezellig samenzijn belangrijker is dan het resultaat.


De organisatie kijkt dan ook terug op een uitermate prettig seizoen en is intussen al begonnen met de voorbereiding van volgend seizoen.
Nieuwe deelnemers uiteraard van harte welkom!