SVO Jeu de Boules kampioenschap!

Op vrijdag 13 mei hadden zich rond de klok van 19.30 uur een flink aantal liefhebbers in ons clubhuis verzameld. Altijd weer afwachten wie er wel en wie er niet komt en wie nog onderweg is om te komen maar uiteindelijk kon er geloot worden welke koppels samen spelen en kon een toernooischema gemaakt worden.
Er ontspon zich vervolgens een felle strijd tussen vrijwel gelijkwaardige teams op onze beide banen die de dag ervoor piekfijn door de toernooiorganisatie in orde gemaakt waren.
Een zomeravond in aangename sfeer dus met hapje en drankje tussendoor.
Het is op zo’n avond fijn te merken dat het scheidsrechters zijn die deelnemen en dat die qua sportiviteit natuurlijk een voorbeeldfunctie hebben. Er viel dan ook geen enkel commentaar te noteren op de door de organisatie ontworpen toernooiregels.
Uiteindelijk won in de finale Gary van der Steur nipt van Peter van Heugten en mag Gary zich kampioen Jeu de Boules SVO 2016 noemen.
De prijsuitreiking vond na afloop binnen plaats waarna nog een gezellig samenzijn volgde.
Zeker voor herhaling vatbaar.

5 4 3 2