Pieter-Jan en Lidwien winnen 2e ronde pubquiz!

Afgelopen vrijdag was de 2e ronde van onze pubquiz. Pieter-Jan Janssen en Lidwien Hummelink gingen er met de hoofdprijs vandoor! Zij verzekerden zich van een plekje in de grote finale in juni 2021.

De editie van december 2020 bestond net zoals de voorgaande edities uit de categorieën sport, algemene kennis en muziek vóór de pauze. Nieuw in deze editie was dat in elke ronde themavragen over kerst werden gesteld. Deelnemers kregen vragen over het meest gestreamde kerstliedje en de woonplaats van de kerstman. Vele deelnemers waren hiervan goed op de hoogte, wat resulteerde in goede scores voor de deelnemers.

Tijdens de pauze was er een nieuwe Vijf Verschillen Vrijdag waar de deelnemers zich aan konden wagen. Nadat iedereen voorzien was van een drankje, kon de avond vervolgd worden met wetenschap, aardrijkskunde en SVO-vragen. In deze pittige rondes wisten enkele deelnemers heel veel punten te scoren, waardoor het nog spannend werd