Jeu de boules nadert zijn climax!

Het grote jeu de boules toernooi 2019 nadert zijn climax!

In de tussenstand zijn nog zeker vijf kandidaten in de race voor de felbegeerde Ben van Baal wisseltrofee! Zonder anderen te kort te doen vallen dit jaar een paar dingen op: Jan Vermeer heeft in zijn vrije tijd een schriftelijke cursus jeu de boules gevolgd en plukt daar nu de vruchten van! Tot nu toe is er nog niemand in geslaagd hem te verslaan: met speels gemak en met een groot tactisch surplus bindt hij de ene na de andere tegenstander aan zijn zegekar. Ander vermeldenswaardig feit is het sterke spel van Piet Hendrikx die toeslaat op het moment dat zijn tegenstander de punten binnen denkt te hebben. Met diverse “driepunters” straft hij diens hautaine overmoed dan onverbiddelijk af!

Nog enkele weken te gaan tot de grote finale op 22 augustus! Op die dag strijden de vier hoogst geklasseerden om de hoogste eer! Er zijn nog steeds kaarten voor deze finale te koop bij de directie van het jeu de boules toernooi. Haast U!