Geslaagde WvdS-pubquiz

De Week van de Scheidsrechter zit er weer op! Op donderdag 5 oktober 2023 zette de SVO haar leden in het zonnetje. Want we waarderen hun inzet op en langs de velden. Na afloop van de wekelijkse training was het tijd voor een heuse Week van de Scheidsrechter-pubquiz.

Zo’n twintig aanwezigen namen deel aan de quiz. Deze bestond uit vier rondes van zes vragen. Ze gingen bijvoorbeeld over de spelregels en over de geschiedenis van de SVO. En er waren beeldvragen met lastige spelsituaties.

Uiteindelijk wist Sander de eerste plek te bemachtigen. Hij kreeg een cadeaubon voor een scheidsrechterswebshop. Jarno en Iris werden gedeeld tweede. Zij gingen naar huis met prijzen die op het veld van pas komen. Alle aanwezigen werden door de SVO bedankt voor hun inzet met een tossmunt. En zo kunnen al onze actieve leden weer met goede energie het veld op.