Bijzondere vrijwilligersonderscheiding voor Hay Bos!

Op het sportgala in Domani vrijdag 25 november j.l. was er een daverende verrassing door de uitverkiezing van de vrijwilliger van het jaar binnen de sport. Ons erelid Hay Bos werd naar voren geroepen en namens de Sportraad geroemd door Jo Schreurs vanwege al zijn inzet in enorm veel jaren. Het ging niet alleen om zijn bestuurlijke kwaliteiten zowel binnen de vereniging als in de regio, maar vooral dat hij vrijwillig zo actief is geweest in daden. De lijst was bijna onuitputtelijk van poetsen, trainen, organiseren, inkopen, opruimen, fotograferen etc. uiteindelijk om ervoor te zorgen dat alles tot in de puntjes geregeld is. Hij kreeg daarvoor de Harrie Derkxvrijwilligersprijs die toonbaar wordt gemaakt door een fraaie speld. Helaas was zijn vrouw Mia ziek, maar ook zij werd door woorden en bloemen in de huldiging betrokken. Jo Schreurs vond het bijzonder om juist iemand met de moeilijke taak van scheidsrechter in het zonnetje te zetten, voortkomend uit een juhay-bos-134hay-bos-136hay-bos-135108sportgala-venlo251116020sportgala-venlo251116

jubilerende vereniging die al 90 jaar  bestaat. Een terechte waardering voor ons erelid, waar we trots op zijn. Hay is het jou gegund en Mia bedankt voor alle steun!